De rustige maar toch speelse look is ook terug te vinden in de rest van de Vipack Kiddy Kinderkamer serie. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Kiddy meubelen.
Bed Kiddy Kleuter wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Gemaakt van kwalitatieve materialen
- Extra veiligheid
- Te combineren met andere Kiddy meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1118011 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 77 x 148,2 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 68 cm |
| Hoogte | 68 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF/grenen |
| Materiaal poten | MDF/grenen |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.