Meer over deze potenset
Deze metalen poten zijn geschikt voor alle soorten lattenbodems en schotelbodems. De potenset is verstelbaar. Alle informatie over de afmetingen staan onder de kopjes ‘Kenmerken’ en ‘Afmetingen’.
Deze potenset blinkt uit in
- Geschikt voor schotel- en lattenbodems
- Verstelbaar in meerdere hoogtes
- Eenvoudig te installeren
Verzorging
Hou potenset zelfdragend eenvoudig schoon en stofvrij door deze regelmatig af te nemen met een (vochtige) doek.
Levering & garantie
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe potenset. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422935 |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 36 cm |
Kenmerken
| Kleur | zwart |
| Geschikt voor maten | 70/80/90 x 23/36 cm |
| Geschikt voor de volgende bedbodems | lattenbodem, schotelbodem |
| Bevestiging | zelfdragend |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.