Hoe ligt de topper?
Zodra je op deze topper ligt, ervaar je een stevig liggevoel. De stevige en veerkrachtige ondersteuning van het polyether veert snel terug in zijn oorspronkelijke vorm. Hierdoor kun jij gemakkelijk draaien. Het materiaal houdt warmte goed vast en dat maakt deze topper ideaal voor als je het snel koud hebt.
Meer over de matrashoes
De matrashoes (tijk) is gemaakt van 100% polyester. Maar niet zomaar polyester. De tijk is grotendeels gemaakt van gerecycled polyester. Dit is niet alleen goed voor jou, maar ook voor het milieu.
Deze topper is een uitblinker in
• Stevig en veerkrachtig liggevoel
• Houdt warmte goed vast
• Draai gemakkelijk dankzij een veerkrachtige ondersteuning
• Antiallergisch; perfect wanner je last hebt van allergieën of astma
• Wasbare matrashoes voor fris en hygiënisch slaapklimaat
• Gaat langer mee: aan beide zijden beslaapbaar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de topper, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227126 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Polyether |
| Gewichtsklasse | tot 100 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Houdt goed warmte vast |
| Ventilatie kern | ventilerend |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Materiaal tijk | Polyester |
Onderhoud
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.