De stevige metalen constructie zorgt voor een duurzaam meubelstuk dat jarenlang meegaat. Combineer het nachtkastje met het bijpassende bed Bronxx voor een stijlvol geheel.
Dit nachtkastje blinkt uit in
- Stoere industriƫle uitstraling
- Gemaakt van stevig metaal
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkastje wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie vind je terug bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224696 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 40 cm |
| Hoogte | 60,5 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 deur |
| Kleur | blauw |
Materiaal
| Materiaal | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.