Meer over dit verkoelende kussen
Dit kussen is zeer geschikt voor alle slaaphoudingen. Het kussen bestaat uit drie uitneembare lagen van drukverlagend materiaal met een goed aanpassingsvermogen. Waaruit de drie lagen precies bestaan kun je vinden onder kopje ‘Materiaal’. Door de Original Cooling Adapt Degree technologie en de grafietlaag die in het kussen verwerkt zijn, geniet je altijd van een optimaal slaapklimaat.
De tijk (kussenhoes) is gemaakt van polyester, lyocell en elastaan.
Dit koele kussen blinkt uit in
- Stevige ondersteuning
- Eenvoudig te personaliseren
- Ideaal voor alle slaaphoudingen
Houd je verkoelende kussen langer mooi
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Allereerst is het een goed idee om je verkoelende kussen elke dag even op te schudden en regelmatig te luchten. Daarnaast is dit koele kussen wasbaar in de wasmachine tot 40°C en geschikt voor drogen op lage temperatuur in de droger. We adviseren je om het kussen zo’n één keer per twee maanden te wassen.
Service en garantie
Natuurlijk geniet je bij Beter Bed van een goede service en garantie. Bekijk bij de productdetails onder het kopje “Goed om te weten” welke voorwaarden gelden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242005 |
| Merk | Emma |
Afmetingen
| Breedte | 36.5 cm |
| Lengte | 66.5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 1200 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Anti huisstofmijt | Ja |
| Anti allergie | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | stevig |
Materiaal
| Type kussen | Traagschuim |
| Vulling | diamond degree foam, supportive HRX foam, gel memory foam |
| Materiaal vulling | traagschuim |
| Materiaal tijk | polyester, lyocell en elastan |
Onderhoud
| Kussen navulbaar | Nee |
| Nekgedeelte navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | drogen alleen op lage temperatuur |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Proefslapen | 30 dagen |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.