Deze kussensloop blinkt uit in
- Speciaal voor kussen Lekker Lui Lezen
- Kwaliteit voor een zachte prijs
- Met handig opbergvakje
Verzorging
Je nieuwe kussensloop wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Om zo lang mogelijk te kunnen genieten van dit nieuwe kussensloop staan bij het kopje ‘Onderhoud’ alle instructies.
Levering & garantie
Natuurlijk zit er ook garantie op je nieuwe kussensloop. Je vindt alle informatie over deze garantie en de levering bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1078161 |
| Merk | Lekker Lui Lezen |
| Kleur | beige |
Afmetingen
| Breedte | 65 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Hoogte | 45 cm |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.