Dit kussen blinkt uit in
- 100% hoogwaardig katoen
- Set van 2 kussenslopen
- Voor de Pillow You kussens
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kussensloop wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de kussensloop, kun je terug vinden bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1033078 |
| Merk | M line |
| Kleur | ecru |
Afmetingen
| Breedte | 35 cm |
| Lengte | 55 cm |
| Hoogte | 12 cm |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
| Weeftechniek | platbinding |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 40°C |
Goed om te weten
| Garantie | 1 jaar garantie volgens M line voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.