Is dit bed nét niet wat je zoekt? De Flexworld Jip Kinderkamer serie heeft nog veel meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Jip serie.
Halfhoogslaper Jip wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit bed blinkt uit in
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
- Speelse halfhoogslaper die in iedere kinderkamer past
- Met fijn, multifunctioneel bureau
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 628098 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 86,1 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 118 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.