Het opbergbed heeft ook een fijn, hoog hoofdbord waar je lekker tegenaan kunt zitten en een boek kunt lezen of een serie kunt kijken.
Bed Birmingham wordt geleverd zonder bedbodem(s) en matras(sen).
Dit opbergbed blinkt uit in
- Industriƫle uitstraling
- Met handige opbergladen
- Te combineren met andere Birmingham meubelen
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd zonder bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Maak je slaapkamer compleet
Kies ook voor de bijpassende Birmingham meubelen, zoals een stoere schuifdeurkast, commode of nachtkast. En met beddengoed uit onze uitgebreide collectie maak je je slaapkamer helemaal compleet. Het fijne is dat we je bestelling in ƩƩn keer bij je thuis bezorgen. Dat slaapt lekker!
Zo houd je je bed met opbergruimte langer mooi
Je wilt je nieuwe bed met opbergruimte natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ʃn schoon houden. Dat is met Bed Birmingham heel eenvoudig: je hoeft het alleen maar regelmatig met een (vochtige) doek af te nemen, zo blijft je bed stofvrij. Denk er ook aan om af en toe de bedlades met een stofzuiger (voorzien van een speciaal meubelmondstuk) stofvrij te maken.
Een opgeruimde en frisse slaapkamer komt je nachtrust ten goede, dus bekijk ook eens ons advies voor het onderhoud van je matras en beddengoed.
Service en garantie
Natuurlijk geniet je bij Beter Bed van een goede service en garantie. Bekijk bij de productdetails onder het kopje āGoed om te wetenā welke voorwaarden gelden.
Productinformatie
| Stijl | industrieel |
| Artikelnummer | 1075975 |
| Merk | B Bright |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Kleurgroep | Eiken |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 50 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 146 x 216 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte hoofdbord | 100 cm |
Kenmerken
| Kleur | bruin |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | industrieel |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.