Bed Butiken wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Erg veel extra opbergruimte
- Tijdloos en minimalistisch design
- Met bijpassend hoofdbord
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1190529 |
| Merk | Maxi |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Kleurgroep | Wit |
Afmetingen
| Instaphoogte in cm | 50 cm |
| Breedte | 140 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 145 x 216 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte hoofdbord | 110 cm |
Kenmerken
| Kleur | alpine wit |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.