Meer over dit bed
Bed Basalt wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen, zodat je zelf de ideale combinatie kunt samenstellen. Het bed is gemaakt van spaanplaat met melamine afwerking, wat zorgt voor een strakke, moderne look en eenvoudig onderhoud.
Persoonlijk slaapcomfort
Doordat het bed wordt geleverd zonder bedbodem en matras, kun je deze volledig afstemmen op jouw persoonlijke voorkeuren. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel om advies of kijk bij het kopje ‘Perfecte slaapcombinaties’ voor inspiratie.
Dit bed blinkt uit in:
- Design uitstraling
- Gemaakt van hoogwaardig spaanplaat met melamine afwerking
- Te combineren met bijpassend nachtkastje
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232397 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 48 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 149×209 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 94 cm |
Kenmerken
| Kleur | grafiet+bianco eiken |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.