Op zoek naar een bed dat karakter én warmte toevoegt aan je slaapkamer? Met het B Bright Bed Amber haal je een retro-modern ontwerp met een speelse twist in huis. Het Amber hoofdbord springt eruit met zijn ronde vormen en dubbele rand, wat elke slaapkamer een warme en stijlvolle uitstraling geeft. De fluwelen stof Bluvel zorgt voor een subtiele glans en de robuuste, ronde Round potenset in dark oak voor een sfeervolle, warme touch.
Dit Amber bed wordt geleverd zonder bedbodem(s) en matras(sen).
Waarom jij voor Amber kiest
• Retro-modern hoofdbord met speelse ronde vormen en dubbele rand
• Bluvel-stof (luxueuze fluweelachtige uitstraling)
• Robuuste, ronde Round potenset in dark oak voor een warme, sfeervolle look
Jouw Amber, jouw stijl
Dit bed is in precies deze online samenstelling verkrijgbaar in diverse kleuren. Wil je jouw Amber verder personaliseren? In onze winkels en met de online configurator mix en match je eindeloos met hoofdborden, stoffen, bedbodems, matrassen en poten. Zo stel je jouw ideale bed supereenvoudig samen.
Maak je slaapkamer compleet
Breid jouw B Bright Amber uit met een bijpassende nachtkast in dezelfde of juist een contrasterende kleur. Handig voor je boek, bril of glas water én een stijlvolle finishing touch!
Bright Bed & Boxspring collectie
Met de Mix & Match bed- en boxspringcollectie creëer je een bed dat past bij jouw lichaam, slaapkamer en vooral: bij jou. Kies uit (opberg)boxsprings, (opberg)bedden en (top)matrassen. Ontworpen met aandacht voor jou én de wereld om je heen. Van on trend designs, stoffen en kleuren tot optimaal comfort voor iedereen: aan alles is gedacht. Combineer eindeloos tot het perfect voelt.
Welke B Bright combinatie is jouw ideale bed?
Mix, match en slaap lekker!
Verzorging & Garantie
Je nieuwe B Bright bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Tip
Behandel je nieuwe B Bright Amber-bed met Protexx Textile Protector om deze als geen ander te beschermen tegen vlekken en in topconditie te houden. Ook je gestoffeerde nachtkast kun je meebehandelen.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1231820 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 35 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 160 x 210 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 115 cm |
| Hoogte | 115 cm |
Kenmerken
| Kleur | dark green |
| Stofgroep | Bluvel |
| Type bekleding | stof |
| Materiaal | polyester |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
| Modelnaam hoofdbord | Amber |
Poten
| Modelnaam poten | Round |
| Materiaal poten | hout |
| Kleur poten | dark oak |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.