Dankzij het tijdloze design is de uitvalbeveiliging perfect compatibel met verschillende bedden uit onze collectie.
Deze uitvalbeveiliging blinkt uit in:
- Gemaakt van hoogwaardige Europese beuk
- Zorgt voor extra veiligheid tijdens het slapen
- Compatibel met diverse bedden uit de collectie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe uitvalbeveiliging wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de uitvalbeveiliging, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243009 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 105 cm |
| Lengte | 32 cm |
| Hoogte | 40 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | beuken |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.