Dit bed blinkt uit in
- Altijd de laagste prijs
- Blend in op iedere slaapkamer
- Perfect voor de tiener- of logeerkamer
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem en matras. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 670740 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 93 x 204 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 95 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | metaal |
| Materiaal poten | metaal |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.