Deze garderobekast blinkt uit in
- Minimalistisch design
- Heel veel opbergruimte
- Te combineren met andere Ragnar meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1076321 |
| Merk | B Bright |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
Afmetingen
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 217 cm |
| Diepte | 67 cm |
| Breedte kastdelen | 96,4-96,4 |
| Maat | 200 x 217 x 67 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit/antraciet |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.