Deze verlichting blinkt uit in
- Extra licht bij het uit bed stappen
- Volledig zelf in te stellen
- Eenvoudig te bevestigen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe verlichting wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de verlichting, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1076271 |
Afmetingen
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 1 cm |
| Hoogte | 3 cm |
Kenmerken
| Kleur | grijs |
| Energie label | A++ |
Onderhoud
| Onderhoud | Afnemen met een stofdoek |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |












Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.