Babyledikant Baby Bed 70 wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Veilig slapen
- Gemaakt van stevig grenenhout
- Te combineren met Bedlade Baby Bed
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1117902 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 70 cm |
| Instaphoogte in cm | 20 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 76 x 148 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | grijs |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.