Meer over dit sierkussen
De hoes van dit sierkussen is vervaardigd van 100% katoensatijn en voelt heerlijk zacht en soepel aan. De satijnbinding geeft de stof een subtiele glans en versterkt het luxe karakter. Dankzij de ademende en vochtabsorberende eigenschappen behoudt het kussen langdurig zijn comfortabele en hoogwaardige uitstraling.
Dit sierkussen blinkt uit in
- Perfecte match met dekbedovertrek Existence
- Rijk bloemendessin met verfijnde details
- Warme, elegante kleurstelling
- Hoes gemaakt van 100% katoensatijn
- Zachte touch met subtiele luxe glans
- Luxe finishing touch voor je bed
Verzorging & Garantie
Je nieuwe sierkussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242873 |
| Merk | Kardol |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Lengte | 50 cm |
Kenmerken
| Kleur | naturel |
| Dessin | bloemen |
Materiaal
| Vulling | Polyester |
| Materiaal tijk | Katoen |
Onderhoud
| Wasbaar | in wasmachine |
| Kussen navulbaar | Nee |
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | niet strijken |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.