Naast zijn stijlvolle uitstraling biedt het ledikant Billy ook optimaal comfort en veiligheid. De stevige constructie van hoogwaardig mdf zorgt voor stabiliteit, terwijl de in hoogte verstelbare lattenbodem meegroeit met je kindje.
Dit babybed blinkt uit in
- Uniek retro-modern design met grafisch patroon
- Gouden accenten voor een stijlvolle touch
- Stevige mdf-constructie en verstelbare lattenbodem
Verzorging & Garantie
Je nieuwe babyledikant wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het babyledikant, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224607 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 44 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 68 x 124 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 94 cm |
| Hoogte | 93,8 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | groen |
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.