Meer over deze commode
Dankzij het gebruik van duurzame materialen is de commode bestand tegen dagelijks gebruik en gaat zij jarenlang mee. De zeer ruime commode is voorzien van twee deuren met daarachter telkens een legplank, aangevuld met twee open legplanken in het midden voor extra opbergruimte.
Het bijgeleverde opzetstuk maakt van deze commode een veilige en comfortabele verschoontafel. Dankzij de opstaande randen en stevige constructie biedt de verversplank een stabiele plek om je baby te verschonen en te verzorgen.
Deze commode blinkt uit in:
- Commode met warme houtlook en zwarte metalen handgrepen
- Veel opbergruimte met deuren en open legplanken
- Inclusief verversplank met opstaande randen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243117 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 68 cm |
| Lengte | 72 cm |
| Hoogte | 78 cm |
| Diepte | 72 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 deuren |
| Kleur | eik |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.