Meer over dit dekbedovertrek
Dit dekbedovertrek is vervaardigd van 100% katoensatijn en voelt heerlijk zacht en soepel aan. De satijnbinding geeft het overtrek een subtiele glans en versterkt het luxe karakter. Bovendien is katoensatijn ademend en vochtabsorberend, waardoor je het hele jaar door geniet van een comfortabel en fris slaapklimaat.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
⢠Luxueuze pauwenverenprint met decoratieve uitstraling
⢠Warme, elegante kleurtinten in naturel
⢠Voor- en achterzijde identiek voor een rustige look
⢠100% katoensatijn met zachte touch en subtiele glans
⢠Instopstrook over de gehele breedte
⢠Inclusief ƩƩn kussensloop van 60×70 cm
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbedovertrek, vind je terug bij de kopjes āOnderhoudā en āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242790 |
| Merk | Kardol |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Kleur | naturel |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen satijn |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C op kreukherstellend programma |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.