Hoe ligt de topper?
Zodra je op deze topper ligt, ervaar je een steviger liggevoel. Het B-Firm HR Foam vormt zich goed naar de contouren van je lichaam en veert erna weer snel terug in zijn oorspronkelijke vorm. Hierdoor kun jij zeer gemakkelijk draaien en verplaatsen in bed en slaap je rustiger door. Het koudschuim ventileert goed en voert vocht goed af.
Meer over de matrashoes
De matrashoes (tijk) is gemaakt van 100% polyester. Maar niet zomaar polyester. De tijk is grotendeels gemaakt van gerecycled polyester. Dit is niet alleen goed voor jou, maar ook voor het milieu.
Deze topper is een uitblinker in
• Steviger en veerkrachtig liggevoel
• Vormt zich goed naar je lichaam
• Veert snel terug in oorspronkelijke vorm, zodat je gemakkelijker draait
• Perfecte ventilatie en voert vocht goed af
• Wasbare matrashoes voor fris en hygiënisch slaapklimaat
• Gaat langer mee: aan beide zijden beslaapbaar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de topper, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1227257 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 8,5 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Koudschuim |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Hardheid | stevig |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Opbouw matraskern | Koudschuim SG35 |
| Materiaal tijk | 75% gerecycled polyester, 25% polyester |
Onderhoud
| Onderhoud | Regelmatig draaien; molton topper gebruiken |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.