Is dit bed nƩt niet wat je zoekt? De Flexworld Kris Kinderkamer serie heeft nog veel meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Kris serie.
Hoogslaper Kris wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit bed blinkt uit in
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
- Speelse hoogslaper die in iedere kinderkamer past
- Met fijn, groot bureau met extra opbergruimte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 628092 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 151,1 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 184 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Hoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.