Deze nachtkast blinkt uit in
- Natuurlijke en warme uitstraling
- Stevige eikenhouten nachtkast
- Te combineren met Bed Skogar
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1166203 |
| Merk | Karlsson |
Afmetingen
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Diepte | 40 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 1 lade |
| Kleur | oak |
Materiaal
| Materiaal | eiken |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 4 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.