De Vipack Dallas Kinderkamer serie heeft nog meer unieke bedden met dakframes. Dus kijk ook gerust eens naar de andere Dallas bedden.
Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Extra slaapplaats
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Past perfect onder diverse Dallas bedden
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1044634 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Buitenmaat (BxL) | 94 x 198,5 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 190 cm |
Kenmerken
| Kleur | naturel |
| Materiaal | hout |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.