Deze garderobekast blinkt uit in
- Mooie en tijdloze garderobekast
- Garderobekast mét ingebouwde spiegeldeur(en)
- Uit te breiden met andere Switchline items
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1042730 |
| Merk | B Bright |
| Aantal deuren | 1 |
| Spiegeldeur | Ja |
| Type deur | draaideur |
Afmetingen
| Breedte | 51.6 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Diepte | 58,5 cm |
| Breedte kastdelen | 50 |
| Maat | 51.6 x 220 x 58,5 cm |
Kenmerken
| Kleur | premium wit |
| Kastverdeling per kastdeel | 1 legplank en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.