Meer over dit verkoelende kussen
Dit kussen is zeer geschikt voor alle slaaphoudingen. Het koele kussen is gevuld met 100% kapok. Kapok is een natuurlijk product dat afkomstig is van de kapokboom en zorgt voor veel stevigheid, terwijl het ook lekker zacht aanvoelt. Doordat kapok is opgebouwd uit een holle vezel, neemt het erg goed en snel vocht op en ventileert het goed.
De tijk (kussenhoes) is gemaakt van 100% katoen.
Dit koele kussen blinkt uit in
- Vertrouwde kwaliteit, verlaagde prijs
- Goede ventilatie en warmteafvoer
- Neemt vocht op als geen ander
- Ideaal voor alle slaaphoudingen
Houd je verkoelende kussen langer mooi
Je nieuwe kussen wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Allereerst is het een goed idee om je verkoelende kussen elke dag even op te schudden en regelmatig te luchten. Daarnaast is de tijk van dit koele kussen wasbaar in de wasmachine tot 40°C. We adviseren je om dit zo’n één keer per twee maanden te doen.
Service en garantie
Natuurlijk geniet je bij Beter Bed van een goede service en garantie. Bekijk bij de productdetails onder het kopje “Goed om te weten” welke voorwaarden gelden.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1173823 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 70 cm |
Kenmerken
| Vulgewicht | 900 |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Antibacterieel | Ja |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Neksteun | Nee |
| Hardheid | stevig |
Materiaal
| Type kussen | Kapok |
| Materiaal vulling | Kapok |
| Materiaal tijk | katoen |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Overige | Tijk voorzien van ritssluiting |
| Kussen navulbaar | Ja |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.