Meer over dit dekbed
Het dekbed is gevuld met 100% zuiver Texels lamswol. Wol heeft daarnaast ook fijne zelfreinigende eigenschappen. Wol bevat een stofje dat bacterie werend en vuilafstotend werkt waardoor je altijd geniet van een fris slaapklimaat. Dit dekbed heeft warmteklasse 2 en komt daardoor het beste tot zijn recht wanneer je het niet snel te warm of te koud hebt.
Zuivere scheerwol in je dekbed zorgt voor optimale ventilatie. Temperatuur en hoeveelheid vocht worden van nature gereguleerd. Dat maakt het voor huismijt onaantrekkelijk. Als je je (dek)bed regelmatig lucht, krijgt huismijt geen kans. Prettig idee, helemaal als je allergisch bent voor huisstofmijt.
De tijk (dekbedhoes) is gemaakt van Tencel.
Let op: Het all season dekbed bestaat uit ƩƩn dekbed dat gebruikt kan worden voor alle seizoenen en bestaat dus niet uit meerdere delen zoals bij een 4-seizoenen dekbed.
Dit dekbed blinkt uit in
⢠Goed ventilerend slaapklimaat
⢠Passend dekbed voor ieder seizoen
⢠Gevuld met 100% zuiver Texels lamswol
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het dekbed, kun je terug vinden bij de kopjes āOnderhoudā en āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1032570 |
| Merk | Texeler |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 100 cm of kleiner cm |
Kenmerken
| Seizoen | alle seizoenen |
| Warmteklasse | klasse 2 (warm) |
| Vulgewicht | 1022 |
| Weeftechniek | satijnbinding |
| Stikselwijze tijk | carrƩ |
| Anti allergie | Ja |
| Koppelbaar | Nee |
| Gewicht | medium |
Materiaal
| Type dekbed | Wol |
| Materiaal vulling | 100% Texelse lamswol |
| Materiaal tijk | tencel |
Onderhoud
| Onderhoud | Dagelijks opschudden en regelmatig luchten |
| Wasinstructies | chemisch reinigen |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens Texeler voorwaarden |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Gecertificeerd natuurlijk |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.