Is dit bed nét niet wat je zoekt? De Flexworld Jip Kinderkamer serie heeft nog veel meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Jip serie.
Bed Jip wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Met multifunctionele slaaplade
- Rustig design dat in iedere kinderkamer past
- Jip(pie), een fijn bed voor ieder kind
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 628096 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 47 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Ja |
| Hoogte hoofdbord | 79,5 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit/grijs |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Standaard |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Slaaplade 90 x 190 cm |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.