Babyledikant Smile met verzorginsgtafel blinkt uit in:
- Verstelbare lattenbodem: de lattenbodem is op drie hoogtes in te stellen, wat meegroeit met je kindje en het tillen vergemakkelijkt
- Veiligheid en duurzaamheid: gemaakt van massief grenen en mdf, met stevige spijlen die zorgen voor een veilige slaapomgeving.
- Tijdloos design: Het design met natuurhouten accenten past in diverse interieurstijlen
- Functionele opbergruimte: de commode is voorzien van drie open legplanken voor het opbergen van babyspullen
- Comfortabele verzorgingshoogte: ontworpen op een hoogte die ergonomisch is voor ouders tijdens het verschonen
Verzorging & Garantie
Je wil het babyledikant natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224579 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 60 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 69 x 130 cm |
| Lengte | 120 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | massief grenen/MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Overige | Inclusief verzorgingstafel |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.