Zowel het overtrek als de kussensloop zijn rondom afgewerkt met een verfijnde bies, wat bijdraagt aan een luxe afwerking. De voor- en achterzijde hebben hetzelfde dessin, waardoor het dekbedovertrek altijd mooi oogt, ongeacht hoe je het opmaakt.
Meer over dit dekbedovertrek
Het Tartan Check dekbedovertrek is gemaakt van 100% katoen en geweven in een platbinding met 144 thread count. Dit zorgt voor een prettig ademend en comfortabel slaapklimaat. Dankzij de instopstrook over de gehele breedte blijft het overtrek netjes op zijn plek.
Dit dekbedovertrek blinkt uit in
• Moderne, tijdloze ruitprint
• Rustige zandkleurige uitstraling
• Luxe biesafwerking rondom
• Gemaakt van 100% katoen
• Instopstrook over de gehele breedte
Verzorging & Garantie
Je nieuwe dekbedovertrek wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het overtrek, vind je terug bij de kopjes ‘Onderhoud’ en ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242783 |
| Merk | Riviera Maison |
Afmetingen
| Aantal slopen en afmeting | 1 sloop 60×70 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Geschikt voor maten | 140 x 200/220 cm |
Kenmerken
| Weeftechniek | platbinding |
| Kleur | sand |
| Dessin | ruiten |
| Type instopstrook | instopstrook over gehele breedte |
Materiaal
| Materiaal | katoen |
Onderhoud
| Wasinstructies | wasbaar tot 60°C op kreukherstellend programma |
| Drooginstructies | drogen op gemiddelde temperatuur |
| Strijkinstructies | strijken op lage temperatuur zonder stoom |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.