De kledingkast Flint zorgt voor een natuurlijke uitstraling! De latjes zorgen voor een uniek design, perfect voor iedere slaapkamer. De kast heeft per deel een roede en twee legplanken.
De schuifdeurkast Flint is te combineren met het bed, de nachtkast en commode Flint.
Deze kledingkast blinkt uit in
• Natuurlijke uitstraling
• Veel opbergruimte
• Te combineren met andere Flint meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kledingkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de kast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1196631 |
| Merk | B Bright |
| Aantal deuren | 2 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | schuifdeur |
Afmetingen
| Breedte | 150 cm |
| Lengte | 67 cm |
| Hoogte | 217 cm |
| Diepte | 67 cm |
| Breedte kastdelen | 75-75 |
| Maat | 150 x 217 x 67 cm |
Kenmerken
| Kleur | bianco eiken/grafiet |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtige doek |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.