Bed Glasgow wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen).
Dit bed blinkt uit in
- Warme en natuurlijke uitstraling
- Gemaakt van gefineerd spaanplaat
- Eenvoudig te personaliseren
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodem(s) en matras(sen). Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1053087 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 37,5 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 149 x 214 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 87 cm |
| Hoogte | 92 cm |
Kenmerken
| Kleur | balkeneiken |
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Mogelijk |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.