Er zijn nog veel meer nette slaapkamermeubels in dezelfde stijl van deze Jesse Tienerkamer serie. Dus kijk gerust eens naar de rest van de Jesse serie.
Kajuitbed Jesse hoog wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit bed blinkt uit in
- Kwalitatief bed
- Extra hoge instaphoogte
- Te combineren met andere Jesse meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe tienerbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het tienerbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 422972 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 70,5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 95 x 204,5 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 90 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Kleur | wit |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | In dit ledikant kan geen rolbodem en spiraalbodem worden geplaatst |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.