Meer over deze commode
De drie lades bieden ruimte voor het netjes opbergen van boeken, schoolmateriaal en speelgoed. Daarnaast beschikt de commode over een legplank binnenin, wat zorgt voor extra opbergmogelijkheden. Dankzij het tijdloze design en de warme houtlook past deze commode moeiteloos in elke kinderkamer.
Deze commode blinkt uit in:
- Commode in eiken uitvoering
- Voorzien van 3 lades en 1 legplank
- Te combineren met de (half)hoogslaper uit de SAM collectie
Verzorging & Garantie
Je nieuwe commode wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de commode, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1242983 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 67.7 cm |
| Lengte | 43 cm |
| Hoogte | 61.5 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 3 laden |
| Kleur | eik |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.