Meer over het kinderbed
Het kinderbed is ontworpen met oog voor detail en functionaliteit en is ideaal voor wie optimaal gebruik wil maken van de beschikbare ruimte. Het uitschuifbare bureau biedt een ruim werkoppervlak en is perfect voor huiswerk of creatieve bezigheden. Daarnaast is het bed voorzien van een uitvalbeveiliging en een stevige ladder die zowel links als rechts kan worden gemonteerd.
De ruimte onder het bureau kan extra worden benut met optionele bijpassende kastjes voor extra opbergruimte.
Sam halfhoogslaper wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Halfhoogslaper met uitschuifbaar bureau
- Trendy eiken uitvoering met zwarte metalen accenten
- Ladder links of rechts te monteren en voorzien van uitvalbeveiliging
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243025 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 116.6 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 92 x 200 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 116,6 cm |
| Hoogte | 117 cm |
| Maximale hoogte matras | 20 |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | eik |
| Materiaal | spaanplaat melamine |
| Type bed | Halfhoogslaper |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.