Deze nachtkast blinkt uit in
- Mooie en tijdloze nachtkast
- Extra opbergruimte door de twee laden
- Te combineren met andere Switchline meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1176625 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 44 cm |
| Diepte | 43 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | 2 laden |
| Kleur | premium wit |
Materiaal
| Materiaal | melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.