Hoe ligt deze topper?
Op deze topper ervaar je een aangenaam ‘zwevend’ liggevoel. Dit is te danken aan het feit dat de Emma AirGrid Topper bestaat uit meerdere geavanceerde lagen: een verkoelende laag met Gel Grid-technologie, een ademende comfortlaag en een laag van stevig HRX-basisschuim. Deze opbouw zorgt voor ultieme drukverdeling. De topper past zich direct aan jouw lichaam aan, voor optimale ondersteuning en ontspanning. Dankzij de open celstructuur blijven je nachten heerlijk luchtig en begint jouw dag met nieuwe energie.
Meer over de hoes
De afritsbare matrashoes is heerlijk zacht, ademend én makkelijk te wassen. De hoes zorgt ervoor dat de verkoelende werking van de Air Grid-technologie maximaal tot zijn recht komt. Transpiratie verdwijnt snel en bacteriën krijgen geen kans. Je wast de hoes eenvoudig op maximaal 40 graden in de wasmachine. Wel zo fris!
Deze topper is een uitblinker in:
- Air Grid-technologie voor optimale ventilatie en verkoeling
- Ultieme drukverdeling voor een gewichtloos gevoel
- Vormt zich direct naar jouw lichaam en absorbeert beweging
- HRX-schuim voor stevige ondersteuning in elke houding
- Afritsbare en wasbare hoes voor een fris slaapklimaat
- Geschikt voor iedere type slaper
Verzorging & Garantie
Je nieuwe topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk fris en in topvorm houden. Alle schoonmaakinstructies en informatie over garantie vind je bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225791 |
| Merk | Emma |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 90 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 9 cm |
Kenmerken
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Ventilatie tijk | Ademende bovenlaag |
| Ventilatie kern | Goed ventilerend |
| Hardheid | medium |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Nee |
Materiaal
| Type comfortlaag | Hyper Soft Schuim en AirGrid (TPE) Laag |
| Materiaal tijk | Dubbelgebreide jersey stof, 99% polyester en 1% elasteen. |
Onderhoud
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 40°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 10 jaar garantie volgens Emma voorwaarden |
| Proefslapen | 100 dagen |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.