Deze slaapbank blinkt uit in
- Eenvoudig te bedienen
- Nette stof en afwerking
- Doet niet onder voor een normale bank
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapbank wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de slaapbank, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1198963 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 80 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Lengte | 195,5 cm |
| Hoogte | 40,5 cm |
| Afmeting als bank (BxDxH) | B80 x D95 x H90 cm |
| Afmeting als bed (BxLxH) | B80 x L195,5 x H40,5 cm |
Kenmerken
| Kleur | falcon |
| Materiaal | metalen frame met polyether matras |
| Materiaal poten | metaal |
| Kleur poten | zwart |
| Gewichtsklasse | tot 120 kg |
Materiaal
| Materiaal frame | metaal |
| Soort bodem | lattenbodem |
| Materiaal samenstelling | 100% polyester |
| Soort vulling | polyether vlokken SG42 |
Goed om te weten
| Onderhoud | Stofzuigen met een meubelmondstuk |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.