Bed Milano wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Romantiek in overvloed
- Gemaakt van kwalitatieve materialen
- Eenvoudig te personaliseren
Persoonlijk slaapcomfort
Dit bed wordt geleverd exclusief bedbodems en matrassen. Hierdoor kun je zelf een bedbodem en matras uitkiezen die perfect passen bij jouw slaapcomfort. Vraag gerust een van onze slaapadviseurs in de winkel voor een bijpassend advies.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe bed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1189140 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 140 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Instaphoogte in cm | 40 cm |
| Maatvoering | Tweepersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 146 x 207 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 105 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | metaal |
| Uitvoering | Excl. matras en bedbodem |
| Stijl | modern |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
Poten
| Materiaal poten | metaal |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |
| Duurzaamheidsdefinitie | Modulair |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.