Er zijn nog veel meer nette slaapkamermeubels in dezelfde stijl van deze Jesse Tienerkamer serie. Dus kijk gerust eens naar de rest van de Jesse serie.
Deze nachtkast blinkt uit in
- Kwalitatieve nachtkast
- Multifunctioneel inzetbaar
- Te combineren met andere Jesse meubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe nachtkast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de nachtkast, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 382784 |
| Merk | Maxi |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 43 cm |
| Diepte | 50 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | open |
| Kleur | wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.