Meer over dit kinderbed
Het kinderbed is langs alle zijden voorzien van een hekje dat fungeert als uitvalbeveiliging en tegelijk zorgt voor een geborgen gevoel. Dat maakt de overstap van een babybed naar een peuterbed een stuk prettiger. Maak het geheel extra knus met kleurrijke kussens, zachte dekentjes en een lichtslinger.
Dallas Peuter huisbed wordt geleverd exclusief bedbodem en matras.
Dit kinderbed blinkt uit in:
- Speels peuter huisbed van massieve den
- Hekje rondom als veilige uitvalbeveiliging
- Ideaal voor een comfortabele overgang van babybed naar kinderbed
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1243016 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 75.8 cm |
| Instaphoogte in cm | 25.5 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 75,8 x 148 cm |
| Lengte | 148 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 150,5 cm |
| Hoogte | 150.6 cm |
Kenmerken
| Thema bed | huis |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | naturel |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | grenen |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.