Dit Kajuitbed Bronxx blinkt uit in:
- Robuuste constructie: gemaakt van hoogwaardig metaal voor een stevige en duurzame slaapoplossing
- Stijlvol ontwerp: de matte zwarte afwerking en het industriƫle design passen in diverse interieurstijlen
- Praktische functionaliteit: inclusief lattenbodem, geschikt voor een standaard matrasmaat van 90×200 cm.
Verzorging & Garantie
Je wil het Kajuitbed Bronxx natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het bed, kun je terugvinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1224585 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 41 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 208 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 105 cm |
| Hoogte | 106 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | metaal |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.