Dit kinderslaapkameraccessoire blinkt uit in
- Op maat gemaakt voor Bed Jumper
- In een handomdraai extra opbergruimte
- Makkelijk te verplaatsen door de wielen aan de onderkant
Vipack Jumper Kinderkamer
Je kind groeit hard, daardoor moet je misschien vaker een nieuw bed kopen dan dat je graag zou willen. Daarom is er de slimme Vipack Jumper serie. Deze serie is gebouwd op de groei van je kind. Het bed groeit met je kind mee vanaf 140 cm tot 200 cm.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderslaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi Ć©n schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje āGoed om te wetenā.
Productinformatie
| Artikelnummer | 623097 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 19 cm |
| Diepte | 62 cm |
Kenmerken
| Kleur | wit |
| Materiaal | MDF |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.