Keerbare topper voor harder of zachter ligcomfort
Met deze Cool Motion topper kies je precies het comfort dat het beste bij jouw lichaam en slaapwensen past. Of je nu een zij-, rug-, of buikslaper bent.
Zachter ligcomfort
Met de 4 cm hoge toplaag van traagschuim, ook wel visco-elastisch schuim genoemd ervaar je zachter ligcomfort. Doordat dit schuim zich perfect naar de contouren van je lichaam vormt geniet je van uitstekende drukverdeling en dus nóg meer ligcomfort.
Steviger ligcomfort
Heb jij juist behoefte aan steviger ligcomfort? Draai de topper om en geniet van een 2 cm hoge koudschuim toplaag. Het veerkrachtige schuim veert snel terug in zijn oorspronkelijke vorm, waardoor je comfortabele tegendruk ervaart. Daarnaast ventileert het schuim goed en voert het warmte en vocht goed af.
Deze topper blinkt uit in:
- Aan beide zijden beslaapbaar: kies voor jouw gewenste ligcomfort
- Uitstekende ventilatie, gezond slaapklimaat
- Subliem ligcomfort in iedere slaaphouding
- Afirtsbare en wasbare hoes op maximaal 60 graden
Anti-allergene en temperatuur regulerende coating
Uniek aan deze Cool Motion topper is de Aqua- en Copper Coating in de traagschuim toplaag. De Aqua Coating is een gepatenteerde coating met een krachtig verkoelend effect. Dit voel je direct wanneer je het matras aanraakt. De laag is ademend en flexibel, waardoor je comfortabel slaapt. Door het toevoegen van deze laag ben je verzekerd van de juiste temperatuur gedurende de nacht.
De koperdeeltjes in de Copper Coating zorgen voor actieve bescherming tegen bacteriën. Wanneer bacteriën op koper terechtkomen na bijvoorbeeld lichamelijk contact, hoesten of niezen komen er koperionen vrij. Deze ionen worden opgenomen in de bacteriën waardoor ze worden vernietigd. Zo blijft het matras dankzij deze gepatenteerde technologie altijd fris.
Verzorging & Garantie
Je nieuwe M line Cool Motion topper wil je natuurlijk zo lang mogelijk goed én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies evenals de garantievoorwaarden vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225682 |
| Merk | M line |
Afmetingen
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Hoogte | 7 cm |
Kenmerken
| Type matraskern | Traagschuim |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Weerszijden beslaapbaar | Ja |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
| Ventilatie tijk | 3D ventilatieboord aan de zijkant |
| Hardheid | firm |
| Handvatten | Nee |
| Anti huisstofmijt | Ja |
Materiaal
| Materiaal tijk | polyester |
Onderhoud
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |
| Drooginstructies | niet drogen in de droger |
Goed om te weten
| Garantie | 2 jaar garantie volgens M line voorwaarden (bij registratie uit te breiden tot 5 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |





















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.