Meer over deze kast
De stevige garderobekast is gemaakt van gefineerd spaanplaat. De indeling van de kast vind je onder het kopje ‘Kenmerken’. De garderobekast is verkrijgbaar in verschillende afmetingen en daardoor ook met verschillende aantallen deuren én als Draaideurkast Onyx met spiegel.
Deze garderobekast blinkt uit in
- Chique uitstraling
- Veel opbergmogelijkheden
- Perfect te combineren met de andere Onyx slaapkamermeubelen
Verzorging & Garantie
Je nieuwe garderobekast wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op de garderobekast, vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1232578 |
| Merk | B Bright |
| Aantal deuren | 3 |
| Spiegeldeur | Nee |
| Type deur | draaideur |
Afmetingen
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 216 cm |
| Diepte | 58 cm |
| Breedte kastdelen | 100-50 |
| Maat | 150 x 216 x 58 cm |
Kenmerken
| Kleur | kiezelgrijs |
| Kastverdeling per kastdeel | 2 legplanken en 1 roede |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat melamine |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.