Is dit bed nét niet wat je zoekt? De Flexworld Kris Kinderkamer serie heeft nog veel meer unieke kinderbedden. Dus kijk vooral ook eens naar de rest van de Kris serie.
Stapelbed Kris wordt geleverd inclusief bedbodems, exclusief matrassen.
Dit bed blinkt uit in
- Erg stevig bed gemaakt van grenenhout
- Speels stapelbed die past in iedere kinderkamer
- Voor iedereen een perfect Kris bed
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 617595 |
| Merk | Flexworld |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 119,1 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 99 x 210 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte hoofdbord | 152 cm |
Kenmerken
| Thema bed | geen |
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen |
| Materiaal poten | hout |
| Type bed | Stapelbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
| Overige | Kijk ook eens naar de bijpassende kast en commode Flexworld. Kinderen kunnen uit bed vallen. Houd hier rekening mee! |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.