Kajuitbed uitschuifbaar Pino wordt geleverd inclusief bedbodem, exclusief matras.
Dit kinderbed blinkt uit in
- Multifunctioneel kinderbed
- Gemaakt van kwalitatief grenenhout
- Mét handige slaaplade
Verzorging & Garantie
Je nieuwe kinderbed wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het kinderbed, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1187591 |
| Merk | Vipack |
Afmetingen
| Breedte | 90 cm |
| Instaphoogte in cm | 25 cm |
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Buitenmaat (BxL) | 100,3 x 209,4 cm |
| Lengte | 200 cm |
| Comforthoogte (hoge instap) | Nee |
| Hoogte | 80,1 cm |
Kenmerken
| Elektrisch verstelbare bedbodem mogelijk? | Niet mogelijk |
| Uitvoering | Incl. bedbodem, excl. matras |
| Kleur | wit |
| Materiaal | grenen/MDF |
| Type bed | Kajuitbed |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 2 jaar garantie volgens CBW voorwaarden |
| Montage | niet inbegrepen |
Duurzaamheid
| Duurzaam | duurzamer product |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.