Dit slaapkameraccessoire blinkt uit in
- Met ingebouwde lampen
- Comfortabele hoogte voor je nachtkast
- Ideale toevoeging aan je Bienne nachtkast
Verzorging & Garantie
Je nieuwe slaapkameraccessoire wil je natuurlijk zo lang mogelijk mooi én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies, evenals de garantie op het accessoire, kun je terug vinden bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 621125 |
| Merk | B Bright |
Afmetingen
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 20 cm |
| Diepte | 12 cm |
Kenmerken
| Uitvoering | paneel |
| Kleur | alpine wit |
Materiaal
| Materiaal | spaanplaat gefineerd |
Goed om te weten
| Onderhoud | Afnemen met een vochtig doekje |
| Garantie | 3 jaar garantie volgens Beter Bed voorwaarden |
| Montage | gratis gemonteerd |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.