Hoe ligt het matras?
Ervaar zacht en aangenaam ligcomfort met een perfecte, aan jouw lichaam aangepaste ondersteuning. Waar de Iconic Star bestaat uit een basis van contour support, een koudschuimlaag en een laag van natuurlijk Talalay latex, is dit matras in de Contour Support basislaag nog uitgebreid met een geprofileerde tussenzone. Hierdoor ervaar je meer bewegingsvrijheid, aangepast aan iedere lichaamsbouw. Zo geniet je van precies die ondersteuning die bij je lichaam past. Bovendien bevordert deze laag de luchtstroom in het matras die, aan de zijkant van het matras, wordt afgevoerd. De koudschuim laag biedt samen met deTalalay toplaag goede ondersteuning en aangenaam zacht comfort. En wakker worden met slapende ledematen, dát is verleden tijd. Het matras zorgt voor ruimte bij je schouders waardoor er geen drukpunten ontstaan.
Dankzij ultieme ventilatie voorkom jij transpiratie, verminder je huisstofmijt en bevorder je een gezonde nachtrust. De Talalay latex ademt goed en houdt je koel in de zomer en behaaglijk warm tijdens de wintermaanden.
Iconic Hero is verkrijgbaar met een stevigere opbouw in alle lagen van het matras (zoals deze Hero 6) of soepelere opbouw in lagen (Hero 6). Ga jij voor nóg meer comfort? Bekijk dan eens de Iconic Legend matrassen van M line.
Meer over de matrashoes
De hoes van de Iconic-matrassen is uitgerust met de gepatenteerde HeiQ Cool- en HeiQ Allergen Tech™-technologieën. HeiQ Allergen Tech™ is een 100% natuurlijke behandeling die allergenen van huisstofmijt en huisdieren vermindert door actieve probiotica. HeiQ Cool past zich slim aan je lichaam aan en zorgt voor directe én langdurige temperatuurregulatie. Bij aanraking voelt de stof direct verkoelend aan. Heb je het toch warm? Dan absorbeert de stof vocht en voert warmte af, zodat je de hele nacht fris en comfortabel blijft slapen.
Dit matras is een uitblinker in:
- Vernieuwd volgens de laatste slaaptechnologieën
- Contour support
- Maximale bewegingsvrijheid voor iedere lichaamsbouw
- Optimale ondersteuning
- Zacht en aangenaam ligcomfort
- Ultieme ventilatie
- Temperatuurregulerende en anti-allergene matrashoes
Verzorging & Garantie
Je nieuwe matras wil je natuurlijk zo lang mogelijk goed én schoon houden. Alle schoonmaakinstructies evenals de garantievoorwaarden vind je terug bij het kopje ‘Goed om te weten’.
Productinformatie
| Artikelnummer | 1225720 |
| Merk | M line |
Afmeting & gewicht
| Maatvoering | Eenpersoons |
| Breedte | 80 cm |
| Lengte | 210 cm |
| Dikte | 26 cm |
| Gewichtsklasse | tot 140 kg |
Comfort
| Comfortzones | 7 zones |
| Hardheid | stevig |
| Slaaphouding | buik, rug, zij |
| Mate van ondersteuning | extra hoog |
| Warmteregulatie | Voert goed warmte af |
Kern matras
| Type matraskern | Latex |
| Opbouw matraskern | gezoneerd HR-schuim en Contour support |
| Type comfortlaag | talalay latex |
| Weerszijden beslaapbaar | Nee |
Tijk (matrashoes)
| Materiaal tijk | 69% polyester, 1% elastaan, 30% lyocell |
| Handvatten | Ja |
| Tijk afritsbaar | Ja |
| Anti huisstofmijt | Ja |
Advies bedbodem
| Geschikt voor de volgende bedbodems | binnenvering bodem, lattenbodem met min. 28 latten, schotelbodem, spiraalbodem, (inzet)boxspring |
| Geschikt voor verstelbare bedbodem | Ja |
Goed om te weten
| Garantie | 5 jaar garantie volgens M line voorwaarden op de matraskern (bij registratie uit te breiden tot 10 jaar) en 1 jaar garantie op de matrastijk |
| Omruilgarantie | 100 dagen |
| Onderhoud | 1x per maand keren van hoofd- naar voeteneind;bovenzijde tijk wasbaar tot 60°C |
| Wasinstructies | tijk wasbaar tot 60°C (zie instructie waslabel) |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.